Dzieci wesprą kadrę raciborskiego szpitala i pacjentów

0

Rusza akcja wpierająca lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarki oraz pacjentów raciborskiego szpitala zakaźnego. Akcja skierowana jest do wszystkich dzieci, organizatorem są: Lilu Play, Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu, My Party Shop i Paper Mint.

Lilu Play wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Raciborzu oraz PaperMint i My Party Shop ogłaszają wielką akcję dla dzieci!

- reklama -

– Rodzice, dzieciaki! Namalujmy obrazki, napiszmy wierszyki, które będą dodawały otuchy naszym dzielnym pielęgniarkom, ratownikom medycznym, lekarzom i pacjentom szpitala zakaźnego w Raciborzu. Razem możemy tak dużo. Pokażmy im, że #JesteśmyZWami. Technika dowolna. Wszystko dowolne. Pracę sfotografuj i wyślij na lilusiowego messengera wraz z danymi autora: imię, nazwisko (lub pierwsza litera), wiek. Wszystkie prace zostaną udostępnione na fanpagach Lilu Play, My Party Shop i MDK, a także wydrukowane przez PaperMint, spakowane i wysłane z podziękowaniami i słodką niespodzianką do raciborskiego szpitala. Chcemy żeby mogli je oglądać i wiedzieć, że jesteśmy z nimi – zachęcają organizatorzy.

-Pomyślmy o innych; w tym trudnym czasie bądźmy solidarni z lekarzami i ratownikami raciborskiego szpitala. I bądźmy myślami blisko wszystkich pacjentów zarażonych koronawirusem – przekazują inicjatorzy.

Każda praca otrzyma nagrodę – kupon na 1 godzinę zabawy w Lilu Play. Większe dzieciaki dostaną po balonie. Akcja zostanie zakończona w środę.

/materiał nadesłany oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here