Prezydenci Raciborza poddani kwarantannie

1
Konferencja kwarantanna

Prezydenci mieli kontakt z ministrem Michałem Wosiem, u którego zdiagnozowano obecność koronawirusa. Minister Woś brał udział w konferencji prasowej 9 marca w raciborskim urzędzie.

Prezydent Raciborza Dariusz Polowy oraz jego zastępcy Michał Fita i Dominik Konieczny zostali objęci kwarantanną domową, która będzie trwała wstępnie do 23 marca. Nieobecność prezydentów w urzędzie nie przerywa ciągłości ich pracy. Naczelnicy konsultują najważniejsze sprawy z prezydentami telefonicznie lub przez pocztę e-mail.

- reklama -

9 marca w Urzędzie Miasta Racibórz odbyła się konferencja prasowa dotycząca przywrócenia ruchu kolejowego na liniach nr 177 i 294 – Racibórz – Głubczyce – Racławice Śląskie. Wzięli w niej udział: minister środowiska Michał Woś, wiceminister aktywów państwowych Janusz Kowalski, prezes PKP PLK S.A. Ireneusz Merchel, a także włodarze gmin i powiatów, którzy podpisali się pod apelem do zarządów województw. Wszyscy zostali objęci kwarantanną.

Konferencja prasowa 9 marca

– Zaraz po informacji, że u pracownika Lasów Państwowych, z którym się spotykałem, stwierdzono koronowirusa, poddałem się kwarantannie oraz badaniu. Test dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze. Dostosowałem się do wszystkich procedur, jakie są wymagane są w takiej sytuacji przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Dziękuję wszystkim pracownikom służby zdrowia tak ciężko pracującym w ostatnich danych i wyrażam solidarność z wszystkimi chorymi. A kto może #ZostańmyWDomu – napisał Michał Woś na swojej stronie na Facebooku.

Przypominamy, że Urząd Miasta Racibórz jest zamknięty dla petentów. Wszystkie sprawy mieszkańców są przyjmowane drogą pisemną, telefoniczną lub pocztą elektroniczną.

/oprac. c/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. mam nadzieje ,że portowy nie będzie robił zdjęć sobie i przesyłał mediom?mamy go dość.,nie dobrze robi się na jego widok.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here