Odwołanie rozpraw i posiedzeń jawnych w Sądzie Rejonowym w Raciborzu

0
Sąd Rejonowy w Raciborzu
Sąd Rejonowy w Raciborzu

Zarządzono odwołanie rozpraw i posiedzeń jawnych w Sądzie Rejonowym w Raciborzu wyznaczonych od 1 do 30 kwietnia za wyjątkiem spraw pilnych.

W związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii i koniecznością przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa zarządzono odwołanie rozpraw i posiedzeń jawnych w Sądzie Rejonowym w Raciborzu wyznaczonych od 1 kwietnia do 30 kwietnia za wyjątkiem spraw pilnych. Listę spraw, które nie zostaną odwołane i będą się odbywać, będzie sukcesywnie udostępniania na stronie internetowej sądu i na Facebooku – facebook.com/sadrejonowyraciborz.

- reklama -

Sprawy pilne to m.in. dotyczące tymczasowego aresztowania, sprawy rodzinne i opiekuńcze, przeciwdziałania przemocy domowej, wykonania Europejskiego Nakazu Aresztowania, szczegóły decyzji prezesa sądu oraz wszystkie kategorie spraw, które są pilne – można je znaleźć na stronie raciborz.sr.gov.pl/index.php?id=11.

– Sąd postępuje zgodnie z wytycznymi GIS oraz Ministerstwa Zdrowia, przestrzegamy zaostrzonych zasad higieny i dezynfekcji. Podejmujemy wszystkie czynności w celu zminimalizowania ryzyka zarażenia koronawirusem. W trosce o zdrowie naszych pracowników i Interesantów, osobisty kontakt został ograniczony do niezbędnego minimum, zastosowano rozwiązania dotyczące pracy zdalnej oraz rotacyjnej. Pamiętaj, jeśli możesz sobie na to pozwolić: #zostańwdomu – informuje sąd.

sad raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here