DPS-y z powiatu raciborskiego ze wsparciem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

1
Powiat raciborski
Fot. SP w Racbiorzu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie za pośrednictwem Agencji Rezerw Materiałowych przekazuje na rzecz jednostek pomocy społecznej środki ochrony indywidualnej oraz płyny dezynfekujące.

Wśród 101 wyszczególnionych w województwie śląskim jednostek znalazły się 3 DPS-y z naszego powiatu. Trójwarstwowe maski chirurgiczne oraz płyny do dezynfekcji rąk, otrzymają jednostki organizacyjne takie jak: Dom Pomocy Społecznej mieszczący się przy pl. Jagiełły w Raciborzu, Dom Pomocy Społecznej “Złota Jesień” w Raciborzu oraz Dom Pomocy Społecznej w Krzyżanowicach.

- reklama -

Starosta Raciborski poprzez Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego również wsparł powyższe jednostki dodatkowymi środkami ochrony indywidualnej w postaci maseczek, płynów dezynfekujących oraz innych środków czystości. Oferowane wsparcie materialne zostanie przekazane jednostkom jeszcze w tym tygodniu.

/SP w Raciborzu oprac. c/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Propaganda, też nasz DPS jest na tej liście i widzę ile dostały DPS Raciborza z Agencji Rezerw materiałowych, 20 l Orlenu i 10 szt maseczek , nie 10 pączek tylko 10 szt …kpina …

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here