List do redakcji: Koszą trawę, której nie ma, zamiast sprzątać miasto

Ul. Warszawska w Raciborzu
Ul. Warszawska w Raciborzu

– Widać, że chyba ktoś nie ma co robić, skoro wysyła się pracowników do koszenia, za to w całym mieście jest pełn0 śmieci, które mało kto sprząta – pisze czytelnik.

Na naszą redakcyjną skrzynkę przyszła wiadomość od mieszkańca Raciborza. – Proszę może napisać na portalu o tym, co robi się właśnie na skwerze przy ul. Warszawskiej. Jest tam trawa może na 2 lub 3 cm wysoka, czyli praktycznie nie ma trawy, a w tym momencie dwóch pracowników rozpoczęło koszenie tego skweru. Widać, że chyba ktoś nie ma co robić, skoro wysyła się pracowników do koszenia, za to w całym mieście jest pełno śmieci, które mało kto sprząta, głównie folii i rękawiczek foliowych – pisze czytelnik.

- reklama -

fot. Czytelnik
oprac. /kp/

- reklama -

9 KOMENTARZE

  1. Człowieku jak nie masz co robić to chwyć się roboty i trochę posprzątaj ludzie sami ten syf robią i odczep się od pracowników zieleni bo żeby nie oni to dopiero był by syf

  2. Jeżeli jest taka troska o czystość to proszę wystosować list do redakcji z apelem by ludzie wrzycali do koszy na śmieci, a nie robić zament

  3. Nie chodzi tylko o sprzatanie, ale o bezsensowną pracę.Ci pracownicy wykosili tam wsystkie żółte małe kwiatki ze 3 cm wysokości choć tych było tam jak na lekarstwo oraz kosili trawę, która nawet nie zdążyła urosnąć czyli to by się nadawało do filmu Bareji.Kto tymi ludźmi rządzi?To marnowanie paliwa i smrodzenie i hałasowanie na darmo oraz bezsensownie wykoszono kwiatki podczas gdy radni chcą łąk kwietnych w Raciborzu.Bezsens takich prac prowadzonych jest porażający.I jak tu Racibórz ma być wielki?

  4. Te małe żółte ja tu ktoś określił kwiatki to, chast! A trawa trawa nie rośnie rowniotko co do milimetra i raz jest większa a raz mniejsza i jak to sobie ktoś wyobraża ze co jedno miejsce będą wykaszac na 5 razy bo w jednym miejscu ma 15 cm a w drugim 2 ludzie dajcie spokój a o śmieci dbajcie sami sprzątając po sobie!!!! Gownoburza i tyle!!!

  5. Chwasty to ty masz gościu w umyśle.Na tych kwiatkach było wiele pszczół ktore zbierały nektar i pyłek.Tylko kompletni ignoranci nazywają kwiatki chwastami i je celowo wykaszają.Radni miejscy którzy chcą łąk kwietnych powinni się tym przypadkiem zająć bo to jest skandal a osoby odpowiedzialne za taką bezmyślność powinny stracić stanowiska pracy.

  6. Chwasty to ty masz gościu w umyśle.Na tych kwiatkach było wiele pszczół ktore zbierały nektar i pyłek.Tylko kompletni ignoranci nazywają kwiatki chwastami i je celowo wykaszają.Radni miejscy którzy chcą łąk kwietnych powinni się tym przypadkiem zająć bo to jest skandal a osoby odpowiedzialne za taką bezmyślność powinny stracić stanowiska pracy.

  7. Tak pszczoły latały, no chyba w zaszłym roku ?, a tacy ludzie którzy sieją zament powinni być karani, np sprzataniem miasta i zluzuj bo chyba coś Ci nie pyklo

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj