Biblioteka PWSZ w Raciborzu – Tydzień Bibliotek online

Tydzień Bibliotek 2020
Tydzień Bibliotek 2020

Biblioteka PWSZ w Raciborzu serdecznie zaprasza na obchody Tygodnia Bibliotek 2020 pod hasłem Zasmakuj w bibliotece w wirtualnej przestrzeni.

Tydzień Bibliotek to wydarzenie obejmujące organizację spotkań autorskich, warsztatów oraz promocji książki i czytelnictwa. W obecnej sytuacji zamknięcia i izolacji, Biblioteka PWSZ w Raciborzu organizuje Tydzień Bibliotek w formie online.

- reklama -

W tym roku zaplanowano prezentację historycznych fotografii Raciborza połączoną z otwarciem Galerii. Historia Raciborza na starych fotografiach daje czytelnikom możliwość niezwykłego przeżycia estetycznego oraz odbycia nostalgicznej podróży w czasie.  Dodatkowo czytelnicy biblioteki uzyskają dostęp testowy do bazy z zakresu nauk historycznych – Historical Abstracts with Full Text EBSCO.

Ponadto zostanie stworzony Przewodnik po bazie Ebsco Host, który będzie wspomagającym narzędziem w wyszukiwaniu informacji naukowych potrzebnych na co dzień naszym czytelnikom.

Więcej szczegółów znajdziecie na plakatach Tygodnia Bibliotek 2020, 8-15 maja na stronie internetowej biblioteki http://biblioteka.pwsz.raciborz.edu.pl/.

/PWSZ oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj