Podokręg Racibórz: Podjęto decyzje dotyczące awansów

LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Strzelec Rzuchów
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Strzelec Rzuchów

W A klasie w przyszłym sezonie zagrają LKS Raszczyce, LKS Zgoda Zawada Książęca i LKS Brzezie, a w B klasie – LKS Zabełków, LKS Pstrążna, KS Pietraszyn i LKS Adamowice.

19 maja na posiedzeniu Prezydium Podokręgu Racibórz podjęto decyzje dotyczące awansów. Awans z klasy B do klasy A uzyskały drużyny: LKS Raszczyce, LKS Zgoda Zawada Książęca i LKS Brzezie. Natomiast awans z klasy C do klasy B uzyskały LKS Zabełków, LKS Pstrążna, KS Pietraszyn i LKS Adamowice. Inaugurację sezonu 2020/2021 wyznaczono na drugą połowę lipca 2020 r. Warunkiem jest jednak zniesienie zakazu rozgrywania meczów piłkarskich w niższych ligach.

- reklama -

Awans uzyskały także LKS Zameczek Czernica i KS 1905 Krzanowice, które w przyszłym sezonie zagrają w grupie III klasy okręgowej. Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o zakończeniu wszystkich rozgrywek piłkarskich w sezonie 2019/2020 prowadzonych przez ŚlPZPN z awansami i bez spadków. Inaugurację sezonu 2020/2021 także wyznaczono na drugą połowę lipca

W związku z zakończeniem rozgrywek piłkarskich w sezonie 2019/2020 Komisja Rozgrywek Podokręgu Racibórz przedstawiła zweryfikowane tabele końcowe wszystkich lig:

tabele: Podokręg Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj