Włamanie do sklepu w Tworkowie. Sprawcy zatrzymani

0
policja
Policja

Poszkodowany łączne straty wycenił na kwotę kilku tysięcy złotych. Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy powiatu raciborskiego w wieku 31 i 35 lat.

Krzyżanowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do sklepu spożywczo-przemysłowego w Tworkowie. Stróże prawa odzyskali w większej części skradziony towar. Poszkodowany łączne straty wycenił na kwotę kilku tysięcy złotych. Za popełnione przestępstwo włamywaczom może grozić nawet 10 lat więzienia.

- reklama -

Do włamania doszło około godz. 13:45 w niedzielę, 24 maja, w Tworkowie przy ul. Głównej. Wówczas złodzieje z budynku sklepu skradli papierosy, alkohol, ubrania oraz inne przedmioty, powodując straty na kwotę kilku tysięcy. Po przyjętym zgłoszeniu o przestępstwie do akcji wkroczyli krzyżanowiccy stróże prawa. Podczas działań na podstawie zabezpieczonego nagrania z monitoringu policjanci trafnie wytypowali włamywaczy. Do zatrzymania dwóch złodziei doszło na terenie Tworkowa w ciągu dwóch godzin po zaistniałym przestępstwie. Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy powiatu raciborskiego w wieku 31 i 35 lat. Ponadto krzyżanowiccy policjanci odzyskali w większej części zrabowany towar. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, grozi im nawet 10 lat więzienia.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here