Złapała stopa i skradła pieniądze z auta. Obywatelka Węgier w rękach policji

Kradzież w Chałupkach
Policjanci zatrzymali 30-letnią kobietę, która dokonała kradzieży pieniędzy.

Poszkodowany zabrał do swojego samochodu młodą kobietę, która poprosiła go o podwiezienie w rejon dworca PKP w Chałupkach. Gdy pasażerka wysiadła z samochodu, kierowca zauważył brak koperty z gotówką w kwocie kilku tysięcy złotych.

Według ustaleń krzyżanowickich policjantów do kradzieży doszło 25 maja około godziny 23.15 w Chałupkach przy ulicy Powstańców Śląskich. Poszkodowany zabrał do swojego samochodu młodą kobietę, która poprosiła go o podwiezienie. Gdy pasażerka wysiadła z samochodu, kierowca zorientował się, że nie ma koperty z gotówką w kwocie kilku tysięcy złotych. O zdarzeniu natychmiast powiadomił dyżurnego raciborskiej policji, który na miejsce interwencji skierował patrol z Komisariatu Policji w Krzyżanowicach.

- reklama -

Po kilkudziesięciu minutach w rejonie dworca PKP w Chałupkach policjanci zatrzymali kobietę, która odpowiadała rysopisowi złodziejki. Zatrzymana przez mundurowych to 30-letnia obywatelka Węgier. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, gdzie od krzyżanowickich śledczych usłyszała zarzut kradzieży, do którego się przyznała. Teraz 30-letniej podejrzanej grozi nawet 5 lat pobytu w więzieniu. Ponadto krzyżanowiccy mundurowi odzyskali w całości skradzione pieniądze.

/KPP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj