Wakacyjna korekta rozkładu jazdy pociągów

0
Pociąg Kolei Śląskich relacji Chałupki – Racibórz
Pociąg Kolei Śląskich relacji Chałupki – Racibórz

Korekta podyktowana jest pracami remontowo-modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury. Pojawią się sezonowe połączenia.

14 czerwca zmieni się rozkład jazdy pociągów. PLK wraz z przewoźnikami przygotowały wakacyjną ofertę podróży, uwzględniając możliwości sieci kolejowej. W porównaniu do poprzednich wakacji zwiększył się standard obsługi na kilkudziesięciu stacjach i przystankach. Nowy rozkład będzie obowiązywał do 29 sierpnia 2020 r.

- reklama -

Koleje Śląskie od 4 lipca uruchomią weekendowe połączenia do Zakopanego. Wyjazd z Katowic zaplanowany został na godz. 6:26, zaś z Zakopanego w podróż powrotną o 16:15. Ornak przejedzie między innymi przez stacje Bielsko-Biała, Żywiec, Rabka-Zdrój i Nowy Targ.

Z Chałupek będzie można dojechać bezpośrednim pociągiem nad morze. Wieczorem odjadą z tej stacji: TLK Wydmy do Helu i Łeby, TLK Wolin do Świnoujścia oraz TLK Pirat do Kołobrzegu.

Aktualnie w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego zawieszone są wszystkie pociągi w relacjach międzynarodowych.

Szczegóły oraz dokładne godziny odjazdów i przyjazdów można sprawdzić na plakatach na stacjach i przystankach oraz poniżej:

Racibórz odjazdy
Racibórz przyjazdy

Chałupki odjazdy
Chałupki przyjazdy

Kuźnia Raciborska odjazdy
Kuźnia Raciborska przyjazdy

/kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here