Raciborskie Starostwo w akcji #GaszynChallenge

Starostwo
Dzisiaj o godz. 8:00 przed budynkiem głównym tut. Starostwa pracownicy oraz Zarząd Powiatu Raciborskiego podjęli wyzwanie i w szczytnym celu w ramach porannej gimnastyki na świeżym powietrzu wykonali pompki oraz przysiady.

Do charytatywnej akcji włączyło się Starostwo Powiatowe w Raciborzu. Dzisiaj o godz. 8:00 przed budynkiem głównym pracownicy oraz Zarząd Powiatu Raciborskiego podjęli wyzwanie i w szczytnym celu wykonali pompki oraz przysiady.

– Dziękujemy Burmistrzom Gminy Krzanowice oraz Kuźni Raciborskiej za nominację do udziału w akcji #GaszynChallange. Aby kontynuować te wspaniałą inicjatywę My również rzucamy wyzwanie i nominujemy: PUP w Raciborzu, PCPR w Raciborzu, PKS w Raciborzu. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia – przekazują przedstawiciele Starostwa.

- reklama -

https://www.facebook.com/1854806201430518/videos/285361539317764/

 

Przypomnijmy, #GaszynChallenge to akcja zapoczątkowana przez strażaków ochotników z Gaszyna. Zasady są proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby bądź instytucje, które mają 48 godzin na wykonanie zadania.

Wojtuś Howis z Galewic to 18-miesięczny chłopiec, który cierpi na SMA – najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni. Aby mógł przeżyć musi jak najszybciej otrzymać najdroższy lek na świecie, wart 9 milionów złotych. #GaszynChallenge to akcja, która łączy dbanie o kondycję fizyczną z pomocą osobie potrzebującej. W akcję włączają się różne instytucje, samorządowcy, przedstawiciele firm, a także prywatne osoby.

/źródło: FB/PowiatRaciborski oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj