#KULTURAzDostawąDoDomu od RCK

Teatr Melpomeny
Teatr Melpomeny

Minął kolejny tydzień akcji #KULTURAzDostawąDoDomu. RCK poleca nagranie w  ramach projektu Kultura: on/off czy wspomnienia ze spektakli teatru Melpomeny oraz zaprasza na promocję 31. numeru „Almanachu Prowincjonalnego”.

– Wiemy, że dni coraz piękniejsze i nikomu nie chce się siedzieć w domu, ale jeśli w jakiś deszczowy dzień nie będziecie mieli nic lepszego do roboty, to zapraszamy na naszego Facebooka oraz www.rck.com.pl. Tam każdego dnia pojawia się coś, co może was zainteresować! – zachęca Raciborskie Centrum Kultury.

- reklama -

– Pojawiła się niezwykła rozmowa dwojga pasjonatów teatru – Grażyny Tabor oraz Jerzego Debiny. Posłuchajcie ich wspomnień oraz rozważań na temat Gombrowicza oraz Schulza – zaprasza RCK. Jest to pierwszy odcinek bloku teatralnego realizowanego w ramach projektu Kultura:on/off finansowanego z Narodowego Centrum Kultury – Kultura w sieci.

– Jeszcze więcej teatru! Wspominaliśmy spektakle naszego młodego teatru Melpomeny, który w RCK działa od 2 lat. Koniecznie zajrzyjcie do galerii na Facebooku. Mamy nadzieję, że gdy tylko aktorzy wrócą na deski RCK, na widowni znajdą się ich nowi wielbiciele. Zapraszamy już teraz! – pisze RCK. https://www.facebook.com/pg/RaciborskieCentrumKultury/photos/?tab=album&album_id=3224267190964240.

Kolejna porcja poleceń – książka „Cień wiatru” autorstwa niedawno zmarłego Carlosa Ruiza Zafóna oraz kojąca piosenka „Come away with me” Nory Jones.
http://www.rck.com.pl/n/site/index/358–kultura-z-dostawa-do-domu-/377-od-nas-dla-was.html

– Od niedawna możecie nas również obserwować na Instagramie! Mamy nadzieję, że znajdziecie tam coś dla siebie, jak również regularnie będziecie tam zaglądać. Na razie się rozkręcamy, ale postaramy się dostarczać wam coraz więcej zdjęć np. zza kulis naszego projektu Kultura on/off – zaprasza RCK.
https://www.instagram.com/raciborskiecentrumkultury/

4 lipca o godz. 19:00 RCK zaprasza miłośników literatury oraz muzyki na wieczór w ogrodach RCK DK Strzecha (ul. Londzina 38) na wspólne świętowanie promocji 31. numeru „Almanachu Prowincjonalnego”. W spotkaniu promocyjnym wezmą udział: Anna Jegerska-Michalska, Jerzy Dębina, Jacek Molęda oraz współtwórca półrocznika, Janusz Nowak. Gospodarzami spotkania będą: Joanna Maksym-Benczew, dyrektor RCK oraz Marek Rapnicki, redaktor naczelny pisma. Nie zabraknie muzycznych doznań. Zapewni je Joanna Skowyra, która wykona utwory w aranżacji Adama Jarzmika. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.
https://www.facebook.com/events/1236506210038983/

W Raciborskim Centrum Informacji na ul. Długiej 2 można wypożyczyć rowery, zakupić pamiątki oraz zwiedzić Galerię OBOK, w której znajdują się prace lokalnych artystów – od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj