Racibórz: Przygodowe Lato z Biblioteką

Racibórz: Wielki finał „Fantastycznego Lata z biblioteką”
Racibórz: Wielki finał „Fantastycznego Lata z biblioteką”

– Odwiedź Krainę Czarów i Afrykę Kazika, wstąp do Klubu Włóczykijów i Akademii Detektywów, poznaj przygody Tomka Sawyera, Muminków, Pana Samochodzika, a nawet… dziesięciu skarpetek – zachęca raciborska biblioteka, która zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na pełne przygód, literackie lato.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu, wzorem lat poprzednich, organizuje wakacyjne spotkania dla swoich młodszych czytelników. W tym roku w pełnym reżimie sanitarnym, ale równie atrakcyjne co zawsze – wypełnione warsztatami plastycznymi, głośnym czytaniem bajek, zabawami ruchowymi, wycieczkami do Arboretum i Muzeum, a nawet zajęciami zumby.

- reklama -

Spotkania będą się odbywać w terminie 14.07-27.08 w każdy wtorek i czwartek w godz. 11:00-14:00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12. Szczegółowe informacje pod nr tel. 32 415 37 24, wew. 26. Harmonogram spotkań, regulaminy i formularze zgłoszenia można znaleźć tutaj: biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2187-przygodowe-lato-z-biblioteka.html

Zapisy na zajęcia przyjmowane są w każdy piątek poprzedzający zajęcia w Eurece – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kasprowicza 12 w godz. 10:00-18L00. Koszt udziału w jednym tygodniu zajęć (wtorek i czwartek) wynosi symboliczne 5 zł. W pierwszej kolejności na zajęcia zapisywane będą dzieci rodziców pracujących i zamieszkałe na terenie Raciborza. Liczba miejsc ograniczona.

Swoją ofertę przygotowały również filie biblioteczne. We wtorki na plastyczno-literackie zajęcia zapraszają filie na Ostrogu oraz w Ocicach. W czwartki pełne przygód i atrakcji spotkania odbędą się w bibliotekach na Płoni, w Brzeziu, w Markowicach i przy ul. Żorskiej. Szczegółowe harmonogramy spotkań dostępne tutaj: biblrac.pl/pl/site/kalendarz.html.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj