Wodociągi Raciborskie ukończyły kolejną inwestycję

Siedziba Wodociagi Raciborskie
Wodociągi Raciborskie

Wodociągi na terenie byłych zakładów Betra w Raciborzu wykonały sieć kanalizacji sanitarnej o długości ponad 1 700 m. Ponadto w ramach inwestycji powstała przepompownia ścieków.

Wodociągi Raciborskie Sp. z o.o. ukończyły budowę sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią oraz budowę sieci wodociągowej w strefie przemysłowej na terenie byłych zakładów Betra.

- reklama -

To kolejna duża inwestycja ukończona w tym roku przez Wodociągi Raciborskie. Długość wykonanej sieci kanalizacji sanitarnej to ponad 1 700 m. Długość wykonanej sieci wodociągowej to ponad 760 m. Ponadto w ramach inwestycji powstała przepompownia ścieków. Łączny koszt wykonanego zadania to 2 779 235,86 zł brutto.

– Budowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w strefie przemysłowej umożliwi dalszy jej rozwój i w rezultacie rozbudowę przedsiębiorstw prowadzących w niej działalność gospodarczą – podkreślają Wodociągi.

Inwestycja została sfinansowana ze środków pozyskanych przez Wodociągi Raciborskie w ramach umorzenia części pożyczki z Wojewódzkiego Funduszy Ochrony Środowiska.

fot. Wodociągi Raciborskie
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj