Lato z Raciborskim Centrum Kultury

0
Warsztaty letnie w RCK 2019

W programie znalazły się m.in. warsztaty taneczne i wokalne, plener malarski czy plenerowe zajęcia: na dworze w Oborze i wakacje z kompasem, zajęcia dla maluchów, leśne podchody.

Ruszyły zapisy na wakacyjne zajęcia w Raciborskim Centrum Kultury. – Z pewnością wybierzecie coś dla waszych pociech! Proponujemy: warsztaty taneczne, zumba, joga, plener malarski, plenerowe zajęcia: na dworze w Oborze i wakacje z kompasem, zajęcia dla maluchów, leśne podchody, warsztaty wokalne, malowane krzesła, niezłe ziółko, kinowe środy, a także warsztaty online z projektu Kultura: On/Off – zachęca RCK.

- reklama -

Z ofertą można zapoznać się tutaj.

Na zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 32 415 72 39 dokonywane jedynie przez rodziców lub opiekunów prawnych. Na stronie www.rck.com.pl w zakładce „Lato z RCK 2020” umieszczone są dokumenty, w tym regulamin zajęć w związku z sytuacją koronawirusa w Polsce, z którymi zarówno uczestnicy, jak i ich opiekunowie mają obowiązek się zapoznać.

Za płatne zajęcia należytą kwotę można uiścić w kasach RCK lub przelewem na numer:
12 1050 1070 1000 0023 5270 2886 ING Bank Śląski o/Racibórz z podaniem w tytule nazwy warsztatów i imienia oraz nazwiska dziecka.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here