Nabór do klas sportowych SP15 w Raciborzu

Zdjęcie poglądowe Fot, Pixabay

Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego w Raciborzu ogłasza nabór do klas czwartych sportowych o profilu pływanie lub lekkoatletyka.

– Zapewniamy bezpłatne treningi pod opieką wykwalifikowanych trenerów, promujemy zdrową rywalizację w duchu fair play oraz gwarantujemy możliwość sprawdzenia się w zawodach sportowych o różnym zasięgu. Uczniowie naszych klas sportowych osiągają bardzo dobre wyniki w nauce i sporcie, godnie reprezentują szkołę i często są wielokrotnymi medalistami Mistrzostw Śląska i Polski – czytamy na stronie szkoły.

- reklama -

Ze względu na pandemię COVID-19 nabór kandydatów do klas sportowych w roku szkolnym 2020/2021 odbędzie się w dniach 20 – 28 lipca 2020r. Dla kandydatów na uczniów klas o profilu sportowym w terminie 17 – 19 sierpnia 2020r. przeprowadza się test sprawnościowy w zakresie ogólnej sprawności fizycznej/podstawowych umiejętności pływackich.

Wniosek do pobrania i inne dokumenty tutaj. Wnioski wraz z wymaganymi dokumentami można składać osobiście w sekretariacie szkoły lub zeskanowane przesłać mailem na adres szkoły [email protected]

Klasa czwarta sportowa zostanie utworzona pod warunkiem uzbierania się minimum 22 uczniów.

/SP15 Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj