Nowy konkurs ofert na realizację zadań z zakresu kultury w Raciborzu

Źródło zatańczyło dla małej Kasi
SKZR Źródło

Wielkość prognozowanych środków finansowych na realizację zadań to 100 000 złotych. Termin składania ofert upływa 18 sierpnia.

Nie rozstrzygnięto otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury objętych „Programem współpracy Miasta Racibórz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” na 2020 rok. Podstawą nierozstrzygnięcia jest brak możliwości realizacji zadań ujętych w konkursie ofert z uwagi na ogłoszony stan epidemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. Z uwagi na konieczność dostosowania ofert do wymogów, które wynikają ze stanu epidemii, prezydent Raciborza ogłosił nowy konkurs.

- reklama -

Wielkość prognozowanych środków finansowych na realizację zadań to 100 000 złotych. Termin składania ofert upływa 18 sierpnia 2020 r.

Rodzaje działań:
– wspieranie działań na rzecz upowszechniania kultury oraz sztuki, w szczególności o charakterze regionalnym, wzbogacających ofertę kulturalną Raciborza,
– wspieranie przedsięwzięć o charakterze nowatorskim, odpowiadającym na wyzwania współczesności, zarówno pod względem formy jak i treści wypowiedzi oraz dokumentowanie, tworzenie i prezentowanie zjawisk kultury współczesnej,
– wspieranie wartościowych, niskonakładowych, niekomercyjnych inicjatyw wydawniczych, poświęconych problematyce kultury, sztuki i dziedzictwa kulturowego.

Do pobrania:
Zarządzenie w sprawie nierozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury
Zarządzenie w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj