Pełne atrakcji Lato z biblioteką dla niepełnosprawnych

Lato z biblioteką
Na dobry początek nowego tygodnia, dzieci odwiedziły Rancho u Marka w Bargłówce, gdzie przez prawie trzy godziny jeździły konno, uczyły się jak dbać o konie a także mogły zaglądnąć do stajni.

Aquaterapia, hipoterapia, arteterapia, warsztaty z Mistrzem Baśni i wiele innych atrakcji… Za nami kolejne wakacyjne zajęcia w ramach projektu „Biblioteka bez barier” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego!

Środa to bodajże ulubiony dzień uczestników Lata z biblioteką. Wtedy bowiem w H2Ostróg odbywają się zajęcia aquaterapii! Dzieci, pod czujnym okiem instruktorki Joanny Komarnickiej-Pieły, nie tylko uczą się technik pływania, ale także świetnie bawią np. w wirze wodnym.

- reklama -

Po letnim orzeźwieniu na basenie, w piątek uczestnicy Lata spotkali się z nietypowym gościem. Bibliotekę odwiedził Marcin Kubiesa- Mistrz Baśni, który w trakcie warsztatów poprowadził graczy przez bajkową, pełną magii krainę. Nie zabrakło także zajęć z zakresu arteterapii, w ramach których uczestnicy pracowali z masą sensoryczną, treningu umiejętności społecznych oraz wesołych zabaw integracyjnych w Ogródku Jordanowskim.

Z kolei na dobry początek nowego tygodnia, dzieci odwiedziły Rancho u Marka w Bargłówce, gdzie przez prawie trzy godziny jeździły konno, uczyły się jak dbać o konie a także mogły zaglądnąć do stajni.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

/MiPBP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj