Ponad pół mln zł dla dzieci z pieczy rodzinnej i zastępczej

uczen nauka
Fot. pexels.com

W ramach projektu dzieci przebywające w pieczy rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej w okresie trwającej epidemii będą mogły otrzymać pomoce naukowe.

Powiat Raciborski przystąpił do realizowanego przez Wojewodę Śląskiego projektu pt. „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój lata 2014–2020, Działania 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym, PI 9iv: „Ułatwianie dostępu do przystępnych cenowo, trwałych oraz wysokiej jakości usług,w tym opieki zdrowotnej i usług socjalnych świadczonych w interesie ogólnym”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

- reklama -

W ramach projektu dzieci przebywające w pieczy rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej w okresie trwającej epidemii COVID-19 będą mogły otrzymać pomoce naukowe takie jak laptopy wraz z oprogramowaniem, projektory, tablice interaktywne oraz środki ochrony osobistej.

Na realizację projektu powiat pozyskał 542 220,00 zł. Szczegółowe informacje dot. zakupu powyższych pomocy naukowych zostaną przekazane w późniejszym terminie.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj