Wodzisławski dzielnicowy czytał dzieciom

Wodzisławski dzielnicowy czytał dzieciom
Podczas spotkania dzielnicowy przeczytał dzieciom opowiadania związane z bezpieczeństwem oraz przedstawił tajniki swojej codziennej służby.

Podczas dwóch spotkań dzieci mogły nie tylko usłyszeć opowiadania o bezpieczeństwie, ale również wsiąść do policyjnego radiowozu i usłyszeć jego syreny.

Wodzisławski dzielnicowy asp. szt. Mieczysław Piotrowski wraz z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Wodzisławiu Śląskim zorganizował interesujące spotkania profilaktyczne, w których wzięły udział dzieci spędzające wakacyjny czas w bibliotece. Podczas spotkania dzielnicowy przeczytał dzieciom opowiadania związane z bezpieczeństwem oraz przedstawił tajniki swojej codziennej służby. Zwieńczeniem spotkania z mundurowym była możliwość obejrzenia z bliska radiowozu, który na czas pobytu został zaparkowany na parkingu biblioteki. Każde dziecko mogło usiąść na chwilę za kierownicą lub w tylnej części pojazdu. Ponadto dzieci miały możliwość włączenia sygnałów policyjnej syreny. W trakcie spotkania dla uczestników przygotowano słodki poczęstunek, a na zakończenie każdy z obecnych otrzymał upominki przygotowane przez bibliotekę i Komendę Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim.

- reklama -

/KPP Wodzisław Śląski oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj