Będzie przejście z budynku słodowni do budynku browaru na zamku

Podpisanie umowy
Podpisanie umowy na wykonanie przejścia z budynku słodowni Zamku Piastowskiego do budynku browaru, Starostwo Powiatowe w Raciborzu.

Po realizacji zadania dziedziniec zamkowy będzie miał bezpośrednie połączenie z Browarem Książęcym, co m.in. pozwoli rozszerzyć ofertę usług o możliwość zwiedzania Browaru Zamkowego w Raciborzu.

Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda wraz z Zarządem Powiatu Raciborskiego chce sukcesywnie zwiększać potencjał turystyczny Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Dlatego została podpisana umowa z firmą „HRESA” z Wodzisławia Śląskiego na realizację zadania pn. „Wykonanie przejścia z budynku słodowni Zamku Piastowskiego do budynku browaru”. Po realizacji zadania dziedziniec zamkowy będzie miał bezpośrednie połączenie z Browarem Książęcym, co m.in. pozwoli rozszerzyć ofertę usług o możliwość zwiedzania Browaru Zamkowego w Raciborzu.

- reklama -

Prace będą realizowane pod nadzorem Śląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Katowicach. Na realizację tego zakresu wstępnie zaplanowano kwotę 62 000 zł. Po wyłonieniu wykonawców całkowity koszt zadania zmniejszył się do kwoty 50 020,40 zł. Termin realizacji to 10.11.2020 r.

/Starostwo Powiatowe w Raciborzu oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj