Koncert Keitha Dunna w DK Strzecha przeniesiony

Keith Dunn

Koncert amerykańskiego harmonijkarza Keitha Dunna planowany w ramach Zaduszek bluesowych w najbliższą niedzielę 8 listopada o godz. 17:00 w DK Strzecha zostaje przeniesiony na początek 2021 roku.

-Prosimy śledzić informacje na stronie www.rck.com i naszym profilu facebookowym – informuje RCK. Bilety można zwrócić w kasach RCK, a te zakupione w internecie przez stronę www.biletyna.pl.

- reklama -

Keith Dunn, by osłodzić nam troszeczkę tą stratę przesyła muzyczne pozdrowienia, jakże spersonalizowane dla Raciborza.

Keith Dunn- harmonijkarz, wokalista, autor tekstów i producent muzyczny. Urodzony w Bostonie, wyrósł w tradycji czarnej muzyki amerykańskiej. Jest siostrzeńcem legendy bluesa Jimmiego McCraklina. Już w wieku 12 lat zaczał grać na harmonijce utwory od Mozarta po Muddy Waters. Znany jest na scenach od Nowego Orleanu, Seulu przez Paryż,  Amsterdam do Petersburga . Wielokrotnie występował w Polsce szczególnie  w latach 90-tych.  Znany jest ze swoich ogromnych umiejetności improwizacyjnych oraz melodycznego i perkusyjnego grania na harmonijce z zespołem. Występował i nagrywał min. z James Cotton, Hubert Sumlin, Roy Eldridge, Big Walter Horton, Lurrie Bell, Jimmy Rogers and Big Mama Thornton. Rozwinął także swój autorski project- „Keith Dunn – Alone With The Blues”. Keith jest jedynym artystą obecnie, który w taki sposób występuje: głos  i harmonijka. Album „Alone With The Blues” był wielokrotnie nagradzany.

/RCK oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj