Nadodrzański Bieg Powstańców Śląskich w Raciborzu wirtualnie

biegi
Biegi

Trasa biegu pozostaje bez zmian. Wystarczy samodzielnie przebiec wyznaczony dystans, zapisując go poprzez aplikację do biegania i wysłać wynik.

W związku z najnowszym Rozporządzeniem Rady Ministrów Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu zmienia formułę Nadodrzańskiego Biegu Powstańców Śląskich na wirtualną. Do zdobycia jest trzeci medal w tegorocznych zmaganiach biegowych. Trasa biegu pozostaje bez zmian. Wystarczy samodzielnie przebiec wyznaczony dystans, zapisując go poprzez aplikację do biegania (np. Endomondo) i wynik wysłać do nas na adres [email protected] lub messengerem. Najlepsze wyniki zostaną nagrodzone. Wśród nagród m.in. książki Marcina Lewandowskiego pt. „Mój bieg”, a dla dzieci nagrody-niespodzianki.

- reklama -

Biegacze spoza Raciborza mogą przebiec wskazany dystans w dowolnym miejscu i wysłać wynik, co będzie podstawą do otrzymania medalu. Jeśli ktoś będzie jednak chciał zrezygnować ze startu, to wpłaty będą zwracane. Organizatorzy skontaktują się dziś, 9 listopada, ze wszystkimi zapisanymi osobami, aby wyjaśnić szczegóły rywalizacji.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj