Moja ekologiczna torba. Warsztaty ze Strzechowianami

torba ekologiczna
Fot. freepik.com

Cykl warsztatów z zakresu sztuki ludowej pt. „Najpiękniejsze święta” skierowany jest do dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych.

Stowarzyszenie Wspierania ZPiT Strzecha Strzechowianie zaprasza do udziału w szeregu warsztatów w związku z realizacją projektu „Nasze – najlepsze” dofinansowanego przez Urząd Miasta Racibórz z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Cykl warsztatów z zakresu sztuki ludowej pt. „Najpiękniejsze święta” skierowany jest do dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych. Zaplanowano jeszcze jedno spotkanie w formie zdalnej pn. „Moja ekologiczna torba”, które odbędzie się 27 listopada. W czasie ich trwania będzie można nauczyć się nowej, niezwykle ciekawej techniki plastycznej – malowania na płótnie.

- reklama -

Zgłoszenia do 26 listopada. Odbiór materiałów: 27 listopada RCK DK Strzecha, ul. Londzina 38, w godzinach 17:00-18:00. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem: 530 513 031 oraz mailowo: [email protected].

Prowadzący: Karolina Wengierska – studentka administracji na UŚ w Katowicach. Od lat zwiazana z ruchem folklorystycznym. Jej pasją jest czynienie niezwykłymi przedmiotów codziennego użytku.

Partnerzy projektu – Raciborskie Centrum Kultury, Zespół Pieśni i Tańca Strzecha im. Joli Rymszy.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj