Pan Poeta Show w raciborskiej bibliotece 7 grudnia

Pan Poeta
Pan Poeta Show

Raciborska biblioteka przygotowała dla swoich najmłodszych czytelników wyjątkowy prezent na Mikołaja.

7 grudnia, specjalnie dla dzieci w Raciborzu, swoje show zaprezentuje Pan Poeta. – Drogie dzieci, koniecznie przyfruńcie na spotkanie z autorem Ptasiej Serii, czyli sześciu książek wyróżnionych na Złotej Liście Fundacji ABC „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Poznajcie historie ptasich bohaterów, a także samego autora – Pana Poetę! A na deser zróbmy wspólnie ciekawe zadania! – zachęca raciborska biblioteka.

- reklama -

Pan Poeta to autor edukacyjnych bajek dla dzieci, który dobrze wie, jak rozmawiać z dziećmi, co je bawi i na które aktywności reagują najlepiej. Pokazuje dzieciom, że świat jest piękny, otwarty, pełen możliwości i dobrej zabawy.

Premiera „Pan Poeta Show” odbędzie się w poniedziałek 7 grudnia o godz. 10:00 na kanale YouTube biblioteki. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego pobrania materiałów, które przydadzą się w trakcie warsztatów: https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2272-pan-poeta-show.html.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu” dofinansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Racibórz.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj