GCK Nędza zaprasza na spektakl on-line Teatru Piaskowej Animacji

gck nedza
GCK Nędza zaprasza na spektakl on-line Teatru Piaskowej Animacji

Podczas spektaklu za pomocą światła, piasku i cienia, w połączeniu z muzyką i głosem lektora, powstanie autorska interpretacja jednej z najbardziej lubianych opowieści – „Królowej Śniegu”.

Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza 15 stycznia o godz. 18:00 na spektakl on-line, podczas którego za pomocą światła, piasku i cienia, w połączeniu z muzyką i głosem lektora, powstanie autorska interpretacja jednej z najbardziej lubianych opowieści – „Królowej Śniegu”. – Nowe spojrzenie na znaną od dawna historię, niezrównana animacja stworzona na żywo zabierze widza w niezwykłą podróż do magicznego świata. Fantastyczne obrazy i muzyka wywołują u widza niezwykłe wrażenia, uczucia i marzenia. Wytkane w ziarenkach piasku, świetle i cieniach obrazy dają artyście możliwość przekazania tego, czego nie można czasami powiedzieć słowami. Spektakle z piaskowej animacji rozwijają nie tylko kreatywne myślenie i artystyczną wyobraźnię, ale też koncentrację – zachęcają organizatorzy.

- reklama -

Wykonanie: Teatr Piaskowej Animacji. Start o godz. 18.00, czas trwania: ok. 43 min. Link do spektaklu dostępny będzie 15 stycznia na Facebooku GCK – aktywny będzie tylko przez jedną godzinę.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here