
Policjanci z Komisariatu Policji w Rydułtowach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do sklepu odzieżowego, które miało miejsce 7 listopada 2020 roku przy ul. Ofiar Terroru.
Kradzież z włamaniem do sklepu odzieżowego miało miejsce 7 listopada 2020 r. w godzinach pomiędzy 23:20-23:25. Zainstalowany w sklepie monitoring zarejestrował całe zdarzenie. Sprawca po wybiciu szyby w drzwiach dostał się do wnętrza i dokonał kradzieży odzieży damskiej, butów, torebek i peruki. – Publikujemy wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z włamaniem. Mężczyzna ubrany był w charakterystyczną biało-czarną kurtkę z kapturem z białymi pasami na rękawach. W przypadku rozpoznania osoby prosimy o kontakt z prowadzącym sprawę st. asp. Tomaszem Oleś tel. 47 8555 815 – przekazuje policja.
/KPP Wodzisław Śląski oprac. c/




![Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece [ZDJĘCIA] Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/konkurs-plastyczny-opowiesci-z-narnii-biblioteka.jpg)

![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)



![Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie [ZDJĘCIA] Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/pierwsza-pomoc-raciborz.jpg)
![Samorządy uczniowskie z raciborskich szkół spotkały się w Urban Labie [ZDJĘCIA] Samorządy uczniowskie z raciborskich szkół spotkały się w Urban Labie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/III-Raciborskie-Forum-Samorzadow-Uczniowskich.jpg)


![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)











