Raciborskie Centrum Kultury gra z WOŚP. Trwają licytacje

WOŚP 2020

W Raciborzu 31 stycznia kwestować będzie 120 wolontariuszy. Druga forma wsparcia to tradycyjnie licytacje.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 29., a Racibórz i Raciborskie Centrum Kultury razem z nią. Tegoroczny finał ze względu na obostrzenia dotyczące pandemii koronawirusa w Polsce będzie wyglądał inaczej niż dotychczas. Nie będzie spotkań się na raciborskim rynku ani w RCK, niemniej jednak można cały czas grać wspólnie z Orkiestrą. Żeby wesprzeć WOŚP, można będzie tradycyjnie wrzucić coś do puszki wolontariusza. Na mieście w różnych miejscach kwestować będzie 120 wolontariuszy. W siedzibie raciborskiego krwiodawstwa przy ul. Sienkiewicza 3 można oddać krew w godzinach 9:00 -15:00.

- reklama -

Druga forma wsparcia to tradycyjnie licytacje. W tym roku w całości tylko za pośrednictwem Allegro. Jak nas tam znaleźć? Wystarczy wpisać w miejsce wyszukiwania użytkownika: wospraciborz albo po prostu wejść na stronę https://allegro.pl/uzytkownik/wospraciborz.

A jest o co powalczyć: pięciodniowy pobyt w Norwegii, szkolenie strzeleckie, limitowany zestaw piw raciborskich, sesja zdjęciowa, vouchery na zabiegi pielęgnacyjne, top Moniki Brzostek, wykonanie portretu przez Pawła Przyłęckiego, zdjęcie Toskanii Michała Fity, piękne przedmioty rękodzielnicze, kolekcje monet, tradycyjnie również gadżety WOŚP-owe i wiele innych.

Wszystkie licytacje są również dostępne w albumie facebookowym WOŚP Racibórz, gdzie znaleźć można bieżące informacje z przygotowań i samego finału. Większość przedmiotów można licytować do 31 stycznia (każda aukcja ma swoją datę i godzinę zakończenia). – Pamiętajcie, że zasilając hojnie puszki wolontariuszy również internetowo (przez eskarbonkę) czy licytując na Allegro, przyczyniacie się do powiększenia puli środków zebranych przez Racibórz! – zachęca RCK.

W tym roku celem zbiórki jest dziecięca: laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here