Gazyfikacja gminy Kuźnia Raciborska. Mieszkańcy Turza mogą składać wnioski

gaz
Fot. pexels.com

Decyzja o rozbudowie sieci gazowej będzie uzależniona od liczby oraz lokalizacji wniosków o podłączenie na danym obszarze.

W związku z postępującymi pracami w ramach zadania „Gazyfikacja Gminy Kuźnia Raciborska. Budowa sieci gazowej średniego ciśnienia” udostępniono plany orientacyjne z zaznaczonymi trasami projektowanej sieci gazowej. Planowane zakończenie inwestycji to III kwartał 2021 r.

- reklama -

Pobierz plany:
Gazyfikacja gminy Kuźnia Raciborska 1
Gazyfikacja gminy Kuźnia Raciborska 2

Ponieważ decyzja o rozbudowie sieci gazowej będzie uzależniona od liczby oraz lokalizacji wniosków o podłączenie na danym obszarze, Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej zachęca do składania wniosków po upływie terminu zakończenia inwestycji.

Etap I inwestycji obejmujący sołectwo Turze jest już zakończony, wnioski w tej części gminy można składać już dziś. Wniosek o określenie możliwości przyłączenia do sieci gazowej oraz wniosek o określenie warunków przyłączenia można pobrać ze strony internetowej https://www.psgaz.pl/przylaczenie-do-sieci-gazowej. Tam też znajduje się przykład wypełnionego wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej w przypadku konieczności budowy nowego przyłącza gazowego.

Wszelkie informacje dotyczące możliwości i warunków podłączenia do sieci gazowej dostępne są pod numerem telefonu 32 398 50 00 – Oddziału Zakład Gazowniczy w Zabrzu. Wnioski można wysyłać w wersji papierowej na adres: Placówka Gazownicza w Raciborzu, ul. Piaskowa 6, 47-400 Racibórz. Można też skorzystać z portalu przyłączeniowego na stronie internetowej: https://przylaczenie.psgaz.pl/homepage.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj