Weź udział w konkursie i poznaj wyjątkowe miejsca powiatu wodzisławskiego

Album

Nakładem Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim ukazała się nowa publikacja pt. „Powiat Wodzisławski. Wyjątkowe miejsce”. Codziennie do wygrania pięć albumów. 

Album „Powiat wodzisławski – wyjątkowe miejsce” powstał przy współpracy z urzędami miast i gmin, ośrodkami kultury i innymi instytucjami z całego powiatu wodzisławskiego. Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania wydawnictwa należą się wielkie podziękowania. Dzięki udostępnionym informacjom, ciekawostkom i fotografiom powstała książka ukazująca różnorodność powiatu, jego „wyjątkowe miejsca” i niepowtarzalny klimat.

- reklama -

Tak jak zostało zapisane we wprowadzeniu do albumu, nie jest to typowy przewodnik czy kompendium wiedzy o powiecie wodzisławskim. To raczej próba pokazania jak różnorodna to kraina i jak wiele ma do zaoferowania swoim mieszkańcom oraz tym wszystkim, którzy trafią do niej w poszukiwaniu nowych, ciekawych miejsc, ludzi, doznań i smaków. Zawarte w niej informacje, a zwłaszcza piękne, kolorowe zdjęcia, pozwolą na nowo odkryć uroki ziemi wodzisławskiej i staną się inspiracją do rodzinnych wycieczek we wskazane w albumie miejsca.

Starostwo, wspólnie z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Wodzisławiu Śląskim, zachęca do udziału w konkursie na facebookowym profilu biblioteki. – Codziennie do wygrania 5 albumów. Wystarczy śledzić profil Biblioteka w Wodzisławiu Śląskim na portalu facebook i poprawnie rozwiązać pojawiające się tam zadania. Konkurs trwa do 12 lutego – informuje Starostwo.

A tak do lektury książki oraz odkrywania na nowo małej ojczyzny zachęca Starosta Wodzisławski Leszek Bizoń:

/Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj