Koncert piosenki musicalowej 20 lutego jako pierwszy koncert na nowe otwarcie

Koncert

Koncert piosenki musicalowej był planowany na listopad, ale w związku z zamknięciem instytucji kultury został przełożony. Teraz będzie to pierwszy koncert w murach RCK w związku z otwarciem się instytucji kultury.

– Planowany na listopad Koncert piosenki musicalowej z wiadomych względów musiał zostać przełożony. Ale teraz, wraz z nowym otwarciem z nieskrywaną przyjemnością zapraszamy na pierwsze wydarzenie na żywo, z publicznością w naszej przepięknej sali widowiskowej. Już nie możemy się doczekać spotkania, bo jednak w takim wydaniu: na żywo, w kontakcie z widzem, jego emocjami i wzruszaniami wolimy „uprawiać kulturę” najbardziej – przyznaje Anna Kokolus z Raciborskiego Centrum Kultury.

- reklama -

W koncercie wezmą udział artyści współpracujący z RCK i wokalistki zespołu Perspektywa. Usłyszymy najpiękniejsze piosenki musicalowe, zarówno w wykonaniu solowym, jak i w duetach, m.in.: City of stars (La La Land), Beauty and the Beast (Piękna i Bestia), New York, New York, Księżyc (Dzwonnik z Notre Dame).

Wystąpią: Joanna Skowyra, Paulina Świerczek, Wiktoria Śmietana, Justyna Chory, Julia Mielnik, Wiktoria Krzyżyk, Rafał Jarzombek (wokale), Adam Jarzmik (piano), Marek Kuder (piano). Aranżacje: Adam Jarzmik, przygotowanie wokalne: Joanna Skowyra. – Będzie również bonus muzyczny, ale to niespodzianka od nas dla Was! – zapowiadają organizatorzy.

Bilety w cenie 10 zł dostępne w kasach RCK i na https://biletyna.pl/koncert/KONCERT-PIOSENKI-MUSICALOWEJ. Honorowane karty: Senior + i Rodzina +

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/125267582804717

/RCK oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj