Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z CKZiU nr 1 w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Stypendyści

Corocznie Śląski Kurator Oświaty zapraszał stypendystów Prezesa Rady Ministrów, najlepszych uczniów województwa śląskiego, na uroczyste wręczenie nagród. W tym roku szkolnym dyrektor i przewodnicząca rady rodziców Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu zorganizowali uroczystość w szkole.

Przypomnijmy, że Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje uczeń szkoły ponadpodstawowej, który w wyniku klasyfikacji rocznej otrzymał świadectwo z wyróżnieniem i uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole.

- reklama -

Dyrektor i przewodnicząca rady rodziców Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu zorganizowali uroczystość w szkole. Uczestniczyli w niej uczniowie oraz ich rodzice. Dyrektor Centrum  Jacek Kąsek  wręczył stypendystom okolicznościowe dyplomy, a przewodnicząca rady rodziców Małgorzata Tietz wręczyła uczniom upominki. Cytując Antyfona z Ramnus „Rzeczą dla człowieka najcenniejszą jest wychowanie, albowiem każda rzecz dobrze rozpoczęta daje nadzieję dobrego wyniku”, dyrektor Centrum uhonorował rodziców listem gratulacyjnym.

Stypendystami CKZiU nr 1 w Raciborzu są:

Łukasz Sbeczka – technik budownictwa – średnia 5,71

Michał Kotewicz – technik analityk – średnia 5,22

Roman Gilge – technik agrobiznesu – średnia 5,13

/CKZiU 1 Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj