
Przerwa w dostawie i chwilowe zmętnienie wody ma związek z pracami instalacyjnymi prowadzonymi na sieci wodociągowej na ul. Rybnickiej w Raciborzu.
Wodociągi Raciborskie Sp. z o.o. informują, że w związku z pracami instalacyjnymi prowadzonymi na sieci wodociągowej w ul. Rybnickiej w Raciborzu, dnia 18.02.2021 r. w godzinach od 7:00 do 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody, a także dodatkowe utrudnienia w postaci chwilowego zmętnienia wody podawanej mieszkańcom ul. Rybnickiej od ul. Bartka Lasoty w kierunku Brzezia, ul. Za Dębiczem, ul. Dębicznej, ul. Zakładowej oraz dzielnicy Markowice i Obora. Powyższe utrudnienia będą usuwane na bieżąco poprzez płukanie sieci wodociągowej.
/Wodociągi Raciborskie oprac. c/




![Czytelniczki raciborskiej biblioteki stworzyły własne perfumy [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/warsztaty-tworzenia-perfum.jpg)


![Łamator Racibórz z medalami mistrzostw Polski K-1 [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/lamator-raciborz.jpg)




![Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu [ZDJĘCIA] Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Laboratorium-Biochemii-i-Biofizyki-Fizjologii-oraz-Biologii-ANS-Raciborz.jpg)
![Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej [ZDJĘCIA] Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/akademia-klimatyczna-biblioteka-rudy.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![Światowy Dzień Wody w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Światowy Dzień Wody w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/dzien-wody-biblioteka.jpg)








