Region: 18-latek ugodził nożem młodszego znajomego

Rybnik
Fot. KMP Rybnik

Podczas awantury młody mężczyzna sięgnął po nóż, którym ugodził w udo 16-latka. Pokrzywdzony doznał rany kutej, na szczęście jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. Dyżurny z Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach otrzymał informację o tym, że w rejonie ulicy 3 Maja doszło do awantury pomiędzy młodymi mężczyznami, w trakcie której 18-latek ugodził nożem swojego znajomego.

- reklama -

– Jak ustalili policjanci do incydentu doszło w rejonie przystanku autobusowego. W pewnym momencie między mężczyznami doszło do sprzeczki i szarpaniny. Podczas kłótni 18-latek sięgnął po nóż, a następnie ugodził nim 16-latka w lewe udo. Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe, które zaopatrzyło pokrzywdzonego. Mieszkaniec powiatu gliwickiego trafił do policyjnej celi – informuje KMP Rybnik. 16 marca śledczy przedstawili podejrzanemu zarzut uszkodzenia ciała. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do winy.

/KMP Rybnik oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here