Tokai COBEX Polska Solidnym Pracodawcą Roku 2021

Fot. Facebook Tokai COBEX Polska

Jak podkreśla Tokai COBEX, w trudnej rzeczywistości firma nie zmniejszyła zatrudnienia, wynagrodzeń i programów motywacyjnych, ale wdrożyła dodatkowe działania oferujące wsparcie pracownikom.

Firma Tokai COBEX Polska Sp. z o.o. otrzymała certyfikat Solidny Pracodawca Roku 2021 w Ogólnopolskim Konkursie Solidny Pracodawca Roku pod patronatem m.in. organizacji Pracodawcy RP. – Uzyskanie tytułu to dla nas zobowiązanie do dalszego rozwoju oraz motywacja do kontynuowania rozpoczętych już działań. Dołożymy wszelkich starań, aby Tokai COBEX Polska była zawsze pracodawcą pierwszego wyboru – komentuje Beata Rembierz, dyrektor personalny firmy.

- reklama -

– Załoga Tokai COBEX Polska to wykwalifikowani pracownicy, z których większość związana jest z naszymi zakładami w Raciborzu czy Nowym Sączu od lat, a nawet pokoleń. Rotacja pracowników spowodowana jest głównie ze względów emerytalnych czy zmianą miejsca zamieszkania. Odejścia z innych powodów to pojedyncze przypadki. Firmę tworzą ludzie i to oni są najcenniejszym zasobem. W Tokai COBEX zdajemy sobie z tego sprawę i staramy się dbać o pracowników jak najlepiej, szczególnie w sytuacji, z jaką mamy do czynienia obecnie – podkreśla Beata Rembierz.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here