Ul. Długa się zazielenia. Akcja sadzenia drzewek [ZDJĘCIA]

drzewka dluga
Na ul. Długiej w Raciborzu pojawiły się drzewka

Drzewa, którymi zostaną obsadzone nowe donice, to wiśnie piłkowane. Pozostała roślinność to jałowce, miskanty, lawenda, trzmielina oraz rozchodnik oraz rośliny cebulowe ozdobne.

Rozpoczęła się akcja sadzenia drzewek na ul. Długiej z Raciborzu. Pierwsze z nich zostało posadzone wczoraj, 23 marca, po południu. Na ostateczny efekt jednak przyjdzie mieszkańcom jeszcze kilka dni poczekać. Przy posadzeniu obecny był Prezydent Miasta Racibórz Dariusz Polowy.

- reklama -

Drzewa, którymi zostaną obsadzone nowe donice, to wiśnie piłkowane. Pozostała roślinność to jałowce, miskanty, lawenda, trzmielina oraz rozchodnik oraz rośliny cebulowe ozdobne. – Zasadzenie drzewek w donicach to rozwiązanie pozwalające na zazielenienie ulicy Długiej, bez konieczności niszczenia nawierzchni i jej aktualnego wyglądu. Cieszyć może fakt że już niedługo na ulicy Długiej będziemy mogli cieszyć oko widokiem kwitnących wiśni – podkreśla raciborski magistrat.

fot. UM Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Kto to pisał?.. ” oraz rośliny cebulowe ozdobne z kwiatów.” O co tu chodzi? Całość tekstu poraża! Czy Autor ukończył szkołę polską?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here