Kradzież samochodu w Rybniku. Policja szuka sprawcy

Kradzież
Rybniccy śledczy poszukują sprawcy kradzieży.

Do kradzieży doszło w nocy z 4 na 5 grudnia 2020 roku w Rybniku na ulicy Hetmańskiej. Pojazd został odnaleziony na terenie Pszowa w kompleksie leśnym. Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy.

Rybniccy śledczy poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach jest podejrzany o kradzież samochodu marki Fiat Ulisses wraz z zawartością dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu, telefonu komórkowego marki Iphone 6, narzędzi marki Bosch oraz dwóch tabletów marki Huawei. Wartość skradzionego mienia oszacowano na kwotę 7500 złotych. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku pod numerem tel. 47 85 572 55 lub Wydziałem Kryminalnym pod numerem tel. 47 85 572 80.

- reklama -

Do kradzieży doszło w grudniu  2020 roku w Rybniku na ulicy Hetmańskiej. Wówczas sprawca, wykorzystując fakt pozostawienia oryginalnego klucza w pojeździe, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia samochodu marki Fiat Ulisses o numerach rejestracyjnych ZK 97242, dokonał jego kradzieży wraz z zawartością dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu, telefonu komórkowego marki Iphone 6, narzędzi marki Bosch, dwóch tabletów marki Huawei. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie, a policja opublikowała wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Pojazd został odnaleziony 8 grudnia 2020 roku na terenie Pszowa w kompleksie leśnym.

/KMP Rybnik oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here