Rozgrywki piłkarskie w niższych ligach i młodzieżowe wracają 24 kwietnia

0
ks 1905 krzanowice lks krzyzanowice
KS 1905 Krzanowice - LKS Krzyżanowice

ŚlZPN przypomina, że współzawodnictwo musi być prowadzone zgodnie z prawem, bez udziału publiczności i w obowiązującym reżimie sanitarnym. Organizatorami meczów są kluby i to na nich spoczywa obowiązek przestrzegania przepisów.

Komisja do spraw Nagłych Śląskiego Związku Piłki Nożnej podjęła uchwałę w sprawie rozgrywek amatorskich i młodzieżowych. Na podstawie zapisów w Statucie oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z 15 kwietnia zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, ustalono, że 24 kwietnia zostaną wznowione rozgrywki.

- reklama -

Jednocześnie wyznaczono termin 11 lipca jako datę zakończenia sezonu 2020/2021, co znaczy, że Komisje do spraw Rozgrywek prowadzące poszczególne ligi do tego dnia mają zweryfikować ostateczne tabele, uwzględniające aktualny stan rywalizacji.

Ponadto ŚlZPN przypomina, że współzawodnictwo musi być prowadzone zgodnie z prawem, bez udziału publiczności i w obowiązującym reżimie sanitarnym. Organizatorami meczów są kluby i to na nich spoczywa obowiązek przestrzegania przepisów.

Terminarz rozgrywek seniorskich na najbliższy weekend:

Klasa okręgowa, grupa śląska III – mistrzowska
Płomień Połomia – Forteca Świerklany 24 kwietnia 16:30
Pierwszy Chwałowice – LKS Krzyżanowice 24 kwietnia 16:30
Granica Ruptawa – Unia Racibórz 24 kwietnia 16:30
LKS Tworków – Czarni Gorzyce 25 kwietnia 14:30

Grupa spadkowa wróci do rozgrywania meczów 1 maja.

A klasa, Racibórz
LKS Studzienna – Przyszłość Rogów 24 kwietnia 17:00
LKS Pawłów KS Kuźnia Raciborska 24 kwietnia 17:00
Naprzód Syrynia – Czarni Nowa Wieś 24 kwietnia 17:00
LKS Chałupki – Zgoda Zawada Książęca 24 kwietnia 17:00
LKS Raszczyce – Start Pietrowice Wielkie 24 kwietnia 17:00
Płomień Kobyla – Buk Rudy Wielkie 25 kwietnia 15:00
LKS Brzezie – Odra Nieboczowy 25 kwietnia 16:00
KS Kornowac Naprzód Czyżowice 25 kwietnia 17:00

B klasa, Racibórz
Górnik Pszów – Naprzód 37 Krzyżkowice 24 kwietnia 13:00
LKS Lyski – LKS Owsiszcze 24 kwietnia 16:00
Rozwój Bełsznica – LKS 07 Markowice 24 kwietnia 17:00
Naprzód II Czyżowice – LKS Górki Śląskie 24 kwietnia 17:00
Naprzód Zawada – Czarni II Gorzyce 25 kwietnia 14:30
LKS Adamowice – KS Pietraszyn 25 kwietnia 15:00
LKS Gamów – LKS Pstrążna 25 kwietnia 15:30
Strzelec Rzuchów – LKS Zabełków 25 kwietnia 17:00
Pauza: LKS Grzegorzowice

C klasa, grupa Racibórz I
LKS Bojanów – LKS II Tworków 24 kwietnia 17:00
LKS Cyprzanów – LKS Wojnowice 24 kwietnia 17:00
LKS II Brzezie – LKS Bolesław 25 kwietnia 11:00
LKS II Owsiszcze – Przyszłość II Rogów 25 kwietnia 14:00
Unia II Turza Śląska – LKS Olza 25 kwietnia 15:00
Wypoczynek Buków – KS 1905 II Krzanowice 25 kwietnia 17:00

C klasa, grupa Racibórz II
LKS Zwonowice – LKS II Studzienna 24 kwietnia 17:00
LKS Dzimierz – LKS Ruda Kozielska 24 kwietnia 17:00
Ocice Racibórz – Buk II Rudy Wielkie 24 kwietnia 17:00
Zameczek II Czernica – Dąb II Gaszowice 24 kwietnia 17:00
Wicher Płonia – Czarni II Nowa Wieś 24 kwietnia 17:00
Pauza: KS II Kuźnia Raciborska, LKS 07 II Markowice

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here