Kultura z dostawą do domu. RCK podsumowuje kolejny tydzień

Projekt bez tytułu

To już miesiąc akcji #Kultura z dostawą do domu! Co tydzień zdajemy Wam relację o wszystkim co się wydarzyło w minionym czasie. Nie inaczej będzie z mijającym, kolejnym tygodniem, a ten upłynął głównie pod znakiem naszych najmłodszych zdolniachów. Co to oznacza? Przeczytacie poniżej.

Każdego dnia publikowaliśmy filmy z konkursowymi recytacjami dzieci do lat 4, a to jeszcze nie wszystkie nadesłane do nas prezentacje. Kolejne odsłony w przyszłym tygodniu. Każde dziecko w naszym konkursie jest zwycięzcą i każde zostanie nagrodzone! Zapraszamy do obejrzenia tych wiosennych króciutkich nagrań Hani, dwóch Julek, Neli i Kamilka.

- reklama -

Do trzech razy sztuka i wreszcie się udało! W ostatnich dwóch tygodniach przy publikacjach cyklu #NIEZŁEZIÓŁKO za oknami ciągle królowała zima, tym razem wreszcie nadeszła wiosna! Bohaterem tego jakże ciepłego odcinka została POKRZYWA. O jej historii i właściwościach przeczytacie nie gdzie indziej jak na naszym Facebooku.

W naszym kąciku #Rękodzieło instruktor RCK Agnieszka Patalong pokazała do czego służy i jak wyczarować – wyhaftować obrazek za pomocą igły tkackiej. Efekt tej pracy widoczny jest tutaj:

A kojarzycie już nasz cykl #Memeszki – to w nim wspólnie tworzymy kulturalne memy! Co trzeba zrobić? – Obudzić w sobie zwierza – kreatywnego oczywiście! Do chmurek dialogowych wpisać tekst i wrzucić w komentarz. Tym razem Caravaggio – Cyganka wróżąca.

Jeśli chcecie być na bieżąco z materiałem z akcji #KulturaZDostawąDoDomu zapraszamy na stronę www.facebook.com/RaciborskieCentrumKultury .

Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia!

/Raciborskie Centrum Kultury oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here