
Raciborscy policjanci zatrzymali 33-latka, który posiadał w swoim mieszkaniu amfetaminę. Teraz grozi mu nawet trzyletni pobyt w więzieniu.
Raciborscy policjanci, realizując czynności procesowe, 29 kwietnia wieczorem w jednym z mieszkań przy ul. Pomnikowej w Raciborzu ujawnili narkotyki. Jak się okazało, było to ponad 510 działek dilerskich amfetaminy. Policjanci zatrzymali 33-latka związanego z posiadaniem narkotyków. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Od raciborskich śledczych usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania narkotyków. Teraz grozi mu nawet trzyletni pobyt w więzieniu.
oprac. /kp/




![Aleksander Talkowski oczarował publiczność. Letni koncert na schodach biblioteki [ZDJĘCIA] Aleksander Talkowski oczarował publiczność. Letni koncert na schodach biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/aleksander-talkowski-biblioteka-teatr-na-schodach.jpg)








![Wakacyjne podróże po literaturze. Dzieci odkrywały świat hobbitów i detektywów [ZDJĘCIA] Wakacyjne podróże po literaturze. Dzieci odkrywały świat hobbitów i detektywów](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-biblioteka-32.jpg)
![„Lato z Biblioteką” trwa. W filiach nie brakuje atrakcji dla najmłodszych [ZDJĘCIA] „Lato z Biblioteką” trwa. W filiach nie brakuje atrakcji dla najmłodszych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/wakacje-z-biblioteka.jpg)




![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)





