Monika Brzostek czyta dzieciom. Akcja biblioteki na Ocicach [WIDEO]

Monika Brzostek
Monika Brzostek

Atrakcją tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom jest zorganizowana przez Filię nr 3 na Ocicach akcja głośnego czytania przez znanych polskich sportowców.

W dniach od 26 maja do 1 czerwca trwa XX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom – akcja promująca czytelnictwo i wartościową literaturę dla najmłodszych, w którą jak każdego roku włącza się raciborska biblioteka oraz zaproszeni goście. W ramach Tygodnia we wszystkich filiach biblioteki oraz Eurece – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży organizowane są spotkania z książką i głośnym czytaniem. W tym roku akcja przebiega pod hasłem „Lubimy czytać polskich autorów!”.

- reklama -

Atrakcją tegorocznej edycji jest zorganizowana przez Filię biblioteczną nr 3 na Ocicach akcja głośnego czytania przez znanych polskich sportowców, a także inne niespodzianki w postaci nagrań wideo. Biblioteka zachęca do śledzenia jej stron, na których codziennie udostępniane będą filmiki oraz materiały związane z akcją.

Na początek biblioteka prezentuje filmik z wierszem Wanady Chotomskiej „Gdyby tygrysy jadły irysy”, który specjalnie dla raciborskiej biblioteki przeczytała Monika Brzostek – była reprezentantka Polski w siatkówce plażowej, olimpijka z Rio 2016, raciborzanka, aktualnie dyrektor sportowy Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here