Wodociągi Raciborskie o tym, jak napełnić basen w tym roku

Jak napełnić basen

Jeżeli posiadamy podlicznik do wody bezpowrotnie zużytej, np. do podlewania ogródka, możemy napełnić basen bez informowania Wodociągów.

Wodociągi Raciborskie informują o tym, jak w tym roku napełnić basen. Istnieją dwa sposoby, w zależności od pojemności basenu.

- reklama -
  • Sposób pierwszy dla wszystkich basenów

– Baseny można napełnić samodzielnie. Jeżeli mają Państwo podlicznik do wody bezpowrotnie zużytej, np. do podlewania ogródka, napełniają Państwo basen bez informowania Wodociągów. Płacą Państwo tylko za zużytą wodę, bez kosztów odprowadzenia ścieków – informują Wodociągi Raciborskie.

Jeśli nie mamy podlicznika, Wodociągi proszą o wypełnienie oświadczenia pt. „Basen”, które jest do pobrania na stronie internetowej www.wodociagiraciborskie.pl. W rezultacie zapłacimy tylko za wodę zużytą do napełnienia basenu, bez kosztów odbioru ścieków. Oświadczenie można dostarczyć do siedziby Spółki i wrzucić do skrzynki kontaktowej lub zrobić skan bądź zdjęcie i przesłać mailem na adres [email protected]

  • Sposób drugi tylko dla basenów większych niż 15 m3

W tym przypadku Wodociągi Raciborskie proszą o kontakt telefoniczny pod nr tel. 693 021 020 i umówienie się na napełnienie basenów powyżej 15 m3 z pracownikiem Wodociągów. – Baseny napełniamy we wtorki i czwartki po godzinie 14.00 oraz w soboty od godziny 8.00. Koszt takiej usługi to 299,00 zł brutto + koszt zużytej wody. Druki zlecenia są do pobrania na naszej stronie internetowej – mówią przedstawiciele spółki.

/materiał nadesłany oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj