Podokręg Racibórz: Terminarze klasy okręgowej oraz A i B klasy

0
LKS Raszczyce - LKS Zgoda Zawada Książęce

Rozgrywki seniorów klas A i B, a także raciborsko-rybnickiej grupy klasy okręgowej rozpoczną się 14 sierpnia.

Za około miesiąc nastąpi inauguracja rozgrywek seniorów klas A i B, a także grupy III klasy okręgowej – Racibórz-Rybnik. Piłkarze wybiegną na boiska 14 sierpnia. Jak będą wyglądały mecze pierwszej kolejki?

- reklama -

Klasa okręgowa, grupa III Racibórz-Rybnik

KS GKS 1962 II Jastrzębie S.A. pauza
KS 1905 Krzanowice – LKS Tworków 2021-08-14 17:00
LKS 1908 Nędza – LKS Forteca Świerklany 2021-08-14 17:00
LKS Granica Ruptawa – GKS Pierwszy Chwałowice 2021-08-14 17:00
LKS Jedność Jejkowice – LKS Gwiazda Skrzyszów 2021-08-14 17:00
KS Rymer Rybnik – LKS Krzyżanowice 2021-08-14 17:00
LKS Zameczek Czernica – LKS Silesia Lubomia 2021-08-14 17:00
LKS Raszczyce – KS Naprzód Borucin 2021-08-14 17:00
Unia Racibórz Sp. z o.o. – KS Płomień Połomia 2021-08-14 17:00

A klasa

LKS Odra Nieboczowy – LKS Studzienna Racibórz 14-08-2021/15-08-2021 14:00
LKS Brzezie – LKS Grzegorzowice 14-08-2021/15-08-2021 14:00
LKS Buk Rudy – LKS Zgoda Zawada Książęca 14-08-2021/15-08-2021 14:00
LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Chałupki 14-08-2021/15-08-2021 14:00
LKS Pawłów – LKS Start Pietrowice Wielkie 14-08-2021/15-08-2021 14:00
KS Przyszłość Rogów – LKS Rozwój Bełsznica 14-08-2021/15-08-2021 14:00
KS Kornowac – LKS Naprzód Czyżowice 14-08-2021/15-08-2021 14:00
LKS Płomień Kobyla – LKS Naprzód 32 Syrynia 14-08-2021/15-08-2021 14:00

B klasa

KS Czarni Ii Gorzyce – LKS Naprzód 46 Zawada 14-08-2021/15-08-2021 17:00
LKS Ocice Racibórz – LKS Gamów 14-08-2021/15-08-2021 17:00
LKS 07 Markowice – KS Stal Kuźnia Raciborska 14-08-2021/15-08-2021 17:00
LKS Adamowice – LKS Górki Śląskie 14-08-2021/15-08-2021 17:00
LKS Wypoczynek Buków – LKS Pstrążna 14-08-2021/15-08-2021 17:00
LKS Owsiszcze – TS Górnik Pszów 14-08-2021/15-08-2021 17:00
KS Pietraszyn – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice 14-08-2021/15-08-2021 17:00
LKS Zabełków – LKS Lyski 14-08-2021/15-08-2021 17:00

Poniżej do pobrania terminarze:
Terminarz klasy okręgowej grupy raciborsko-rybnickiej
Terminarz A klasy Podokręg Racibórz
Terminarz B klasy Podokręg Racibórz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here