Alicja w krainie czarów w GOK Kornowac [ZDJĘCIA]

wakacje gok kornowac
Alicja w krainie czarów w GOK Kornowac

Młodzi adepci sztuki magicznej doskonalili swoje umiejętności pod czujnym okiem profesjonalnego iluzjonisty, natomiast w pałacu w Rzuchowie czekała na nich herbatka z Królową Kier i gra terenowa z Szalonym Kapelusznikiem.

Zakończyły się pierwsze warsztaty letnie organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu. 20 dzieci spędziło tydzień w zaczarowanej krainie Alicji.

- reklama -

Na uczestników czekało całe mnóstwo atrakcji: gry terenowe i wieloformatowe, podchody, kreatywne zajęcia, m.in. tworzenie breloków, pamiętników i kapeluszy, malowanie filiżanek i kamieni, brokatowe tatuaże. Młodzi adepci sztuki magicznej doskonalili swoje umiejętności pod czujnym okiem profesjonalnego iluzjonisty. Natomiast w pałacu w Rzuchowie czekała na nich herbatka z Królową Kier i gra terenowa z Szalonym Kapelusznikiem. W trakcie trwania warsztatów dzieci zagrały w „Flamingowego krykieta”, „Żywe warcaby” i „Ptasie zawody”. W ostatnim dniu przygody stoczyły bitwę na wodne balony, a także tworzyły tęczowe chmury proszkami Holi.

2 sierpnia startuje „Lato w Dolinie Muminków”.

fot. GOK Kornowac
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj