Darmowe przejazdy Kolejami Śląskimi do wszystkich miejsc Industriady 2021

pociag koleje slaskie
Pociąg Kolei Śląskich w Babicach

Pociągami Kolei Śląskich będzie można bezpłatnie dojechać do wszystkich miejsc biorących udział w święcie Szlaku Zabytków Techniki, w tym do Raciborza.

Koleje Śląskie już po raz ósmy aktywnie włączają się w obchody festiwalu Industriada 2021, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Technika. To Was zaskoczy”. Tegoroczne święto Szlaku Zabytków Techniki to 341 wydarzeń, 38 obiektów i 25 miejscowości turystycznych. Przewoźnik został oficjalnym organizatorem transportu podczas festiwalu, umożliwiając tym samym bezpłatny dojazd do wszystkich atrakcji Industriady 2021.

- reklama -

Industriada to święto Szlaku Zabytków Techniki i największy festiwal dziedzictwa przemysłowego w tej części Europy. 11 września odbędzie się dwunasta edycja festiwalu. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się między innymi, jak z technicznego punktu widzenia wykorzystywane są cztery żywioły, dlaczego żarówka się pali oraz czy technika bez obecności człowieka spełni swoje zadania. Pełny program jest dostępny na stronie https://industriada.pl/program. Jednymi z obiektów, na terenie których odbędą się wydarzenia związane z industriadowym świętem, będą Browar Zamkowy oraz Zamek Piastowski w Raciborzu – czytaj więcej: Industriada 2021 na Zamku Piastowskim i w Browarze Zamkowym 11 września.

Rezerwacja bezpłatnego przejazdu pociągami Kolei Śląskich odbywać się będzie przez systemem rezerwacji internetowej. Posiadaną rezerwację należy wymienić na bezpłatny bilet uprawniający do przejazdu. Można to zrobić w następujący sposób:
– w dniu wydarzenia oraz dzień wcześniej – w kasach biletowych Kolei Śląskich,
– w dniu wydarzenia – u kierownika pociągu.

Zamianę rezerwacji na bilet należy dokonać bezpośrednio po wejściu do pociągu.

Szczegóły dotyczące bezpłatnych przejazdów można znaleźć w regulaminie oraz na stronie internetowej www.industriada.pl/transport. Link aktywacyjny do rezerwacji miejsc: www.industriada.kolejeslaskie.com.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here