Justyna Święty-Ersetic podpisała umowę sponsorską z Powiatem Raciborskim

Zdjęcie archiwalne

Z jednej strony wsparcie finansowe, z drugiej promocja Powiatu Raciborskiego – tak w skrócie można opisać korzyści dla obu stron, które w poniedziałek 18 października w Starostwie Powiatowym w Raciborzu zawarły umowę sponsorską.

Justyna Święty-Ersetic oraz Powiat Raciborski od tego dnia i na określonych szczegółowo warunkach związani są kontraktem, który będzie obowiązywał do sierpnia 2022 roku. Skąd ten pomysł? – Reprezentujący stanowisko całego Zarządu Powiatu starosta raciborski stara się praktycznie i realnie wspomóc utalentowanych sportowców z naszej ziemi, nie tylko tych początkujących wśród dzieci i młodzieży, ale również odnoszących sukcesy zawodowców. W zamian, za ich pośrednictwem, pragnie budować coraz silniejszą pozycję powiatu oraz jego pozytywny i bardziej rozpoznawalny wizerunek – informuje Starostwo.

- reklama -

Multimedalistka z Raciborza to idealna kandydatka do tej współpracy. Nie dość, że to niezwykle utalentowana, pracowita i utytułowana zawodniczka, to równocześnie niezwykła osobowość i kobieta, która śmiało może być wzorem dla innych, dlatego teraz jej imię i nazwisko będzie promować Powiat Raciborski.

Fot. FB/Grzegorz Swoboda

Przypomnijmy, że Justyna Święty-Ersetic jest drugim, po Ryszardzie Wolnym, sportowcem z Raciborza, który zdobył medal olimpijski, nie wspominając już o wszystkich dotychczasowych osiągnięciach światowej klasy lekkoatletki. Jej tegoroczny udział w igrzyskach w Tokio zakończył się złotem w sztafecie mieszanej i srebrem w sztafecie kobiecej, dlatego władze powiatu nie chciały już dłużej czekać i na sierpniowej sesji z jednogłośnym poparciem radnych uroczyście przyznały Justynie kolejny medal, tym razem było to wyróżniające wyłącznie wybitne postaci – prestiżowe powiatowe odznaczenie „Zasłużony dla Powiatu Raciborskiego”.

/Powiat Raciborski oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj