Dzienne Archiwum: 17 października 2021
Aquapark H2Ostróg znów czynny [ZDJĘCIA]
Pływalnia była nieczynna i wróciła po przerwie spowodowanej najpierw stanem pandemii, a następnie modernizacją systemu uzdatniania wody.
Raciborski aquapark przy ul. Zamkowej znów tętni życiem....
Do pracy tylko z paszportem sanitarnym. Nowe przepisy we Włoszech
We Włoszech do miejsca pracy może wejść tylko ten, kto ma tzw. Green Pass - to najbardziej surowe przepisy antypandemiczne w Europie.
Kolejki na testy...
Kurs stylizacji paznokci w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]
Uczestniczki dowiedziały się, jak wykonać poprawnie manicure i pedicure, jak zadbać o dłonie i stopy, a także jakich produktów oraz narzędzi do tego używać.
W...
Pilotażowy program logopedyczny ruszył w powiecie raciborskim
Akcja wolontariuszy Stowarzyszenia Polska 2050 ma na celu wyrównanie szans dzieci z miejscowości gminnych powiatu raciborskiego.
Dzieci z gminy Krzyżanowice mają możliwość skorzystać z bezpłatnych...






![Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć [ZDJĘCIA] Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblioteka-kluby.jpg)
![XXVII Pływadła w Raciborzu w ramach Festiwalu Górnej Odry [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/plywadla-2026-60.jpg)

![Medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczone w Raciborzu [ZDJĘCIA] 50 lecie pozycia malzenskiego raciborz usc](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/50-lecie-pozycia-malzenskiego-raciborz-usc.jpg)


![Raciborska biblioteka zaprosiła dzieci do świata „Opowieści z Narnii” [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka zaprosiła dzieci do świata „Opowieści z Narnii”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-biblioteka.jpg)

![Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek [ZDJĘCIA] Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lato-z-biblioteka-14.jpg)




![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)
![Aquapark H2Ostróg znów czynny [ZDJĘCIA] h2ostrog raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2021/10/h2ostrog-raciborz.jpg)

![Kurs stylizacji paznokci w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] kurs biblioteka](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2021/10/kurs-biblioteka-324x235.jpg)


![Strefa Letnia H2O w Raciborzu już otwarta [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/h2ostrog-strefa-letnia-1-1.jpg)