Kurs stylizacji paznokci w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

kurs biblioteka
Kurs stylizacji paznokci w raciborskiej bibliotece

Uczestniczki dowiedziały się, jak wykonać poprawnie manicure i pedicure, jak zadbać o dłonie i stopy, a także jakich produktów oraz narzędzi do tego używać.

W raciborskiej bibliotece odbył się kurs zawodowy „Stylizacja paznokci”. Trwał w sumie 80 godzin, a uczestniczki dowiedziały się, jak wykonać poprawnie manicure i pedicure, jak zadbać o dłonie i stopy, a także jakich produktów oraz narzędzi do tego używać. Oprócz umiejętności praktycznych, czyli profesjonalnego piłowania paznokci czy nakładania i usuwania lakieru kursantki zdobyły również wiedzę teoretyczną dotyczącą rodzajów stylizacji, wiodących w tej branży kosmetyków i firm kosmetycznych oraz możliwości dalszego rozwoju w kierunku stylizacji paznokci. Na koniec szystkie uczestniczki zdały egzamin zewnętrzny i mogą pochwalić się certyfikatem uprawniającym do wykonywania zawodu.

- reklama -

Kurs został zorganizowany przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną im Ryszarda Kincla w Raciborzu w ramach projektu „Biblioteka bez barier” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj