Aquapark H2Ostróg znów czynny [ZDJĘCIA]

h2ostrog raciborz
Aquapark H2Ostróg już czynny

Pływalnia była nieczynna i wróciła po przerwie spowodowanej najpierw stanem pandemii, a następnie modernizacją systemu uzdatniania wody.

Raciborski aquapark przy ul. Zamkowej znów tętni życiem. Od 16 października mieszkańcy mogą korzystać z pływalni i atrakcji przygotowanych przez miasto. – Cieszy to, że mamy bezpieczny obiekt i jego atrakcje są dostępne dla raciborzan – podkreślił prezydent Dariusz Polowy. Pływalnia była nieczynna i wróciła po przerwie spowodowanej najpierw stanem pandemii, a następnie modernizacją systemu uzdatniania wody.

- reklama -

– Na mieszkańców czeka wiele atrakcji w postaci m.in. dmuchanego toru przeszkód czy bezalkoholowych drinków. Ponadto przed wejściem do basenu zapraszamy do zapoznania się z ofertą Blue Diving zajmującego się nurkowaniem oraz Raciborskiego Towarzystwa Wioślarskiego. W niedzielę zapraszamy w godz. 11:00-13:00 do spróbowania swoich sił w nurkowaniu pod okiem profesjonalistów – mówi dyrektor OSiR-u Paweł Król. W kolejnych weekendach na wszystkich przybyłych do raciborskiego aquaparku będą czekać kolejne rozrywki, aby wynagrodzić użytkownikom pływalni okres, w którym nie mogli korzystać z obiektu.

Aquapark H2Ostróg w Raciborzu jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-22:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-22:00.

fot. UM Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj