Konkurs na maskotkę Światowego Forum Miejskiego

rysowanie rysunek
Fot. unsplash.com

Liczy się kreatywne nawiązanie do tematyki ŚFM. Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie szkół ponadpodstawowych od 16. roku życia oraz studenci szkół wyższych do 25. roku życia.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej ogłasza konkurs na projekt i nazwę maskotki IX sesji Światowego Forum Miejskiego, które odbędzie się w Katowicach w czerwcu przyszłego roku. Jest to najważniejsza i największa konferencja dotycząca tematyki miejskiej na świecie organizowana co dwa lata pod auspicjami agendy Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Osiedli Ludzkich – UNHabitat. Jej celem jest doskonalenie wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich poprzez otwartą debatę.

- reklama -

Liczy się kreatywne nawiązanie do tematyki ŚFM. Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie szkół ponadpodstawowych od 16. roku życia oraz studenci szkół wyższych do 25. roku życia. Termin zgłoszenia prac upływa 31 października 2021 r. Na autora najciekawszej maskotki czeka nagroda główna w wysokości 15 tys. zł, a także zaproszenie do udziału w XI sesji Światowego Forum Miejskiego w Katowicach. Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursowym na stronie https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/konkurs-na-projekt-maskotki-wuf11.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj